Sesje biznesowe i wizerunkowe

Wykonujemy sesje biznesowe i wizerunkowe
dla wymagających

Profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa to klucz do sukcesu w wielu dziedzinach życia. Precyzyjnie dopracowane zdjęcia biznesowe stanowią ogromny atut każdej firmy. W XXI wieku, dobie Internetu, Facebooka i innych social media, niezmiernie ważnym aspektem w rozwoju wizerunku każdej firmy, jest fotografia biznesowa oraz fotografia korporacyjna. Sesje biznesowe oraz korporacyjne realizowane są przez nas w różnych miejscach, w zależności od wymagań klienta. Śląsk i Małopolska to województwa dla nas lokalne, dlatego też najwięcej zamówień pochodzi z tego obszaru: Katowice, Gliwice, Kraków czy Bielsko-Biała.

Fotografia biznesowa

Publikując wizerunek swojej firmy, organizując sesje biznesowe lub otwierając się na taki temat, jak fotografia korporacyjna, nawiązuje się więź z odbiorcą, klientem, która może w efekcie być początkiem długotrwałej współpracy. To pewnego rodzaju reklamowa fotografia ukazująca autentyczność Twojej firmy. Agencja Pigal w Bielsku-Białej jest od wielu lat. Jednak nie tylko Śląsk jest dla nas miejscem pracy. Zarówno fotografia korporacyjna skupiająca uwagę głównie na autentyczności przedstawianych na zdjęciach osób, jak i portfolio zdjęć biznesowych, przyniesie szereg korzyści Twojej firmie. Nasza oferta pozwala na całkowite zaspokojenie potrzeb Twojego biznesu. Każdy wykonany przez nas portret lub każda pojedyncza sesja biznesowa, dopracowywana jest w każdym możliwym aspekcie tak, aby powstałe zdjęcia biznesowe całkowicie oddawały charakter firmy i tworzących ją osób. Podczas wykonywanej sesji biznesowej dbamy o wszystkie szczegóły, aby w pełni sprostać wymaganiom klienta. Zależy nam, aby zarówno fotografia korporacyjna, jak i fotografia biznesowa, pokazywały z jednej strony profesjonalizm, z drugiej, autentyczność i naturalność. Kiedy kontaktujecie się z nami w sprawie zdjęć biznesowych zadajemy Wam kilka podstawowych pytań, takich jak:
– jaki profil działalności, jaką branżę reprezentujecie?
– czy już kiedyś uczestniczyliście w takiej sesji?
– proszę o podanie adresu www i FB
– czy sesja ma być zrealizowana w studiu fotograficznym, biurze, czy w plenerze?
– ile osób będzie uczestniczyć w sesji zdjęciowej?
– czy macie konkretne oczekiwania względem finalnych fotografii?
– czy macie na uwadze sesje zdjęciową, która ma być w realizacji jakimś odnośnikiem?
– w jakim terminie chcielibyście zrealizować sesję?

Zdjęcia biznesowe, sesje w firmach

Zdjęcia biznesowe to głównie sesje wykonywane w firmach w celu pokazania ich infrastruktury i pracowników – i to jest biznesowa fotografia lub fotografia korporacyjna. Odwiedzając Śląsk możesz wykonać taką sesję, takie zdjęcia biznesowe, u nas w studiu. Oczywiście wymaga to wcześniejszej rezerwacji terminu.
Do fotografii biznesowej zalicza się również portret biznesowy. Jest on wykorzystywany dla budowy personal brandingu, którego podstawowym elementem jest na przykład CV. Rządzi się ona swoimi prawami i nie można wysyłać takiego dokumentu ze zdjęciem robionym samodzielnie telefonem komórkowym. Niestety, zdarza się, że często o tym zapominamy. W tym wypadku potrzebna jest fotografia biznesowa. Najlepszą wizytówką każdego potencjalnego kandydata do pracy jest profesjonalnie przygotowany dokument, którego jednym z istotnych elementów, oprócz oczywiście doświadczenia zawodowego, jest profesjonalna fotografia biznesowa. Może ona być jednym z bardziej decydujących elementów w procesie rekrutacyjnym pracowników. Przywiązujemy ogromną wagę do obróbki zdjęć biznesowych, korporacyjnych, sesji firmowych, portretów biznesowych. Przygotowujemy też Państwa do takich sesji w odpowiedni sposób. Mamy możliwość skorzystania z opieki stylistki oraz wizażystki. Omawiamy wszystkie szczegóły, pytamy o charakter prowadzonej działalności – jeśli chodzi o sesje firmowe, czy przeznaczenie zdjęcia i adresata aplikacji – jeżeli chodzi o portret biznesowy. Koncepcja fotografii reklamowej, czy fotografii korporacyjnej, jest zawsze wynikiem szczegółowej analizy potrzeb klienta.

Sesje biznesowe to wyzwanie

Fotografia korporacyjna jak i wszelkie wykonywane przez Nas zdjęcia biznesowe traktujemy, pomimo dużego doświadczenia, jako wyzwanie. Osobiście z natury jestem ambitny i zadaniowy, dlatego podchodzę do takiego zlecenia jak do szansy pokazania tego, co potrafię. Fotografia biznesowa wymaga dbałości o każdy szczegół. Zależy mi oraz mojemu zespołowi na tym, żeby zdjęcia biznesowe pokazywały charakter firmy, pasję pracowników, profesjonalizm i prawdę, były naturalne, eleganckie, oryginalne, ale niepretensjonalne. Sesje biznesowe są także wyzwaniem dla Was. Fotografia korporacyjna lub fotografia biznesowa wiążą się z Waszym przygotowaniem do takiej sesji. Musicie Państwo, zgodnie z naszymi wspólnymi uzgodnieniami, przygotować odpowiedni strój (dress code), zadbać o włosy, makijaż. Współpracuję z doświadczonymi makijażystkami i fryzjerami, więc mogę zaproponować Państwu kompleksową obsługę. W tych przygotowaniach nie możemy zapomnieć o kilku ważnych rzeczach: ubieramy się, ale nie przebieramy, realizujemy standardy, ale pokazujemy ludzką twarz. Poniżej możesz poznać kilka wskazówek co do ubrania na tę okazję!

W przypadku klasycznej fotografii biznesowej ubieramy się w:
– koszule,
– marynarki/żakiety,
– w przypadku kobiet sukienki/spódnice,
– dodatki: krawat, mucha, biżuteria (eleganckie i nieprzesadzone),
– dopasowane do stylu spodnie,
– dopasowane do stylu buty.

Czego unikamy:
– jaskrawych kolorów
– drobnych wzorów (kropeczki, paseczki)
– pomiętych ubrań i takich, które łatwo się mną,
– mocno prześwitujących ubrań,
– kolorowych szkieł kontaktowych,
– nieswoich, pożyczonych ubrań, które spowodują, że się w nich będziemy czuli nienaturalnie.

Fotografia biznesowa i korporacyjna buduje wizerunek

Dobrze wykorzystana fotografia biznesowa wpływa na odbiorcę, z czego ten nawet nie zdaje sobie sprawy. Dotyczy to każdej branży. Posłużę się jednak przykładem branży medycznej, gdzie fotografia biznesowa oznacza fotografię lekarzy, czy szpitali i klinik. Osoby dokonujące wyboru specjalisty, jak się potem okazuje, wybierają tego, który jest znany, ma renomę, dobre opinie i uwaga: wygląda na sympatycznego. To samo tyczy się wyboru miejsca leczenia. Jednym
z czynników wpływających na proces decyzyjny są ładne, zadbane wnętrza, czy sfotografowany sprzęt medyczny – pokazujący potencjał placówki. Fotografia biznesowa i fotografia korporacyjna, to bardzo ważne elementy budowania wizerunku każdej firmy.

Śląsk i Małopolska to obszar najczęściej korzystający z naszych usług, ze względu na siedzibę firmy. Fotografia korporacyjna przedstawiająca rzeczywisty wygląd pracowników, ujętych w ich naturalnym, przyjaznym charakterze, znacznie poprawia nawiązywanie relacji z klientem. Ich zaufanie wzrasta, a chęć podjęcia współpracy staje się wręcz oczywista od pierwszego spotkania. Takie sytuacje (które sami opisujecie) utwierdzają nas w przekonaniu, jak ogromny wpływ na odbiór firmy przez klienta, ma fotografia biznesowa.

Oferowana przez nas zarówno fotografia korporacyjna, jak i fotografia biznesowa to długotrwałe działanie mające wpływ na rozwój Twojej firmy. Gwarantujemy, że działanie to, możliwe nawet przy bardzo skromnych środkach na rozwój biznesu, przyniesie pozytywne efekty dostrzegalne nawet po upływie lat. Niejednokrotnie miałem przyjemność przekonać się, współpracując z moimi klientami, jak zaskakująco dobry wpływ może mieć zastosowanie tego zabiegu, zarówno w świeżo rozwijającej się firmie, jak i działalności pragnącej odświeżyć swój wizerunek. Zwiększając zainteresowanie swoją firmą poprzez skorzystanie z naszej usługi, jaką jest fotografia korporacyjna i biznesowa, trwale zainwestujesz w rozwój swojej działalności. Postaw na sprawdzoną Agencję, co za tym idzie doświadczonego fotografa.

Analizujemy Twoje zachowanie na stronie, aby lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Dlatego strona ta korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej.