Coworking

COmpleteWORKING -
Coworking w centrum Bielska-Białej

Słyszeliście już o pojęciu „CoWorking”? Zapewne tak, biura CoWorking’owe są bardzo popularne na całym świecie. To prosta idea łącząca pracę we wspólnej przestrzeni.

Przestrzeń CoWorkingowa w Bielsku-Białej powstała aby zapewnić komfort
i swobodę pracy freelancerom, małym firmą. Jeśli jesteś fotografem, grafikiem, tworzysz strony internetowe, zawodowo prowadzisz social media, jesteś architektem a może pracujesz dla korporacji. Niewątpliwie odnajdziesz się w naszym CoWorkingu. Tutaj masz pełną swobodę i wolność działania zawodowego przy zachowaniu stałych niskich kosztów wynajmu.

Zobacz od środka nasz cowork

W jednej, stałej cenie otrzymasz:

biurko na wyłączność
Dzięki temu zawsze czujesz się jak u siebie.
internet
Do dyspozycji masz szybki internet światłowodowy. Korzystasz z wi-fi albo wpinasz się w router.
sala konferencyjna
Masz dostęp do sali konferencyjnej. Spotkaj się wygodnie z klientem.
Aneks kuchenny
Ekspres do kawy, czajnik, mikrofalówka i lodówka. Pełna wygoda i komfort na wyciągnięcie ręki.
parking
Bezpośrednio przy naszym budynku znajdziesz miejsce parkingowe.
7/24/365
Masz swój klucz - pracuj kiedy chcesz.

COmpleteWORKING - butikowa, klimatyczna przestrzeń

COmpleteWorking – butikowy, klimatyczny coworking w centrum pięknego miasta Bielsko-Biała – dlaczego warto z nami pracować?

Nasz coworking to wyjątkowe, niebanalne miejsce gdzie łączą się pasje ludzi twórczych. Nie ma przypadku w tym gdzie i dlaczego powstał nasz CoWorking. Integralną częścią ponad 200 metrowej przestrzeni jest wyjątkowe studio fotograficzne. Pigal Agency na codzień współpracuje z wieloma klientami z różnych branż. Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszymi kontaktami i zleceniami. Razem możemy więcej – to banalne hasło w tym momencie nabiera nowego, realnego znaczenia.

Przestrzeń coworkingowa zapewnia Ci dostęp do wszystkiego co potrzebne aby swobodnie wykonywać swoje zawodowe obowiązki. Na wyłączność dostajesz dostęp do miejsca pracy. Biurko i krzesło będzie tylko twoje, zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz. Nasza przestrzeń otwarta jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Na codzień masz dostęp do:

– szybkiego internetu ( WiFi oraz kabel )
– sali konferencyjnej dla 6 osób
– całej otwartej przestrzeni ( 80m2 ) w tym – – strefy chillout gdzie w spokoju odpoczniesz
– kuchni gdzie znajdziesz ekspres z pachnącą kawą, czajnik, mikrofalówkę i lodówkę
– parkingu zlokalizowanego bezpośrednio przy budynku

CompleteWorking zlokalizowany jest w samym centrum miasta Bielsko-Biała na ul. 1 Maja 22 na drugim piętrze. Dodatkowo bliskość sklepów, restauracji, komunikacji, urzędów to ogromny atut naszego biura. Widok na Szyndzielnię i dużo naturalnego światła przez cały dzień daje siłę i energię do pracy. Spotkajmy się i popracujmy razem.

Analizujemy Twoje zachowanie na stronie, aby lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Dlatego strona ta korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej.